Diana Žiaugaitė

Diana Žiaugaitė

El. paštas: 

Asmeninė trenerė, salės instruktorė sporto klube, esančiame Stanevičiaus g. 23, Vilnius. Konsultuoja įvairiais sveikatingumo ir mitybos klausimais.

Trumpai apie Dianą

Diana yra Lietuvos edukologijos universiteto Kūno kultūros studentė, Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjungos (VKFKS) narė.

Ji pasakoja, jog visada buvo labai aktyvi – nuo pat vaikystės pasinėrė į sportą, mokykloje nepraleisdavo jokių sportinių varžybų: "Teko išbandyt viską - pradedant gimnastika, pramoginiais šokiais, baigiant lengvąja atletika, futbolu“. Baigusi mokyklą, Diana suvokė, kad sportas yra neatsiejama jos gyvenimo dalis, todėl nusprendė save išbandyti kiek kitoje sportinėje srityje – fitnese. Ir čia jai sekasi puikiai, jau dabar Diana gali pasigirti nemažu laimėjimų sąrašu. Taigi Diana aiškiai suvokia sporto reikšmę žmogaus gyvenime: „Galiu drąsiai teigti, kad sporto dėka ne tik sustiprėjau fiziškai, bet tapau morališkai tvirtesnė, išsiugdžiau charakterį, discipliną. Būtent dėl šių priežasčių skatinu žmones užsiimti sportu, ir tobulinti save visapusiškai." 

Sportiniai laimėjimai:

Kategorija - Fitness Bikini iki 166cm ir jaunimas: 

2017m. Lietuvos čempionato 27-oji taurė - 2 vieta,
2017m. Vilniaus VII atviroji taurė iki 23 metų - 2 vieta, moterų iki 166cm - 3 vieta, 
"Galinta Cup 2017" iki 166cm - 2 vieta,
International Latvian cup "RIGA PEARL 2017" iki 166cm - 2 vieta, 
2016 Vilniaus VI atviroji taurė iki 166cm - 3 vieta,
International Latvian Cup "Riga PEARL 2016" Iki 166cm - 2 vieta,
2016 metų Lietuvos 26-oji taurė - 6 vieta.