Plaukimo mokykla

Plaukimo mokykla

"Big Z" Žydrūnas Savickas Sporto klube 22 m šiuolaikiškame dviejų takelių baseine išmokti plaukti gali visi: ir maži (nuo 6-erių metukų), ir jau suaugę asmenys. 

Taip pat pagal pageidavimus galima užsisakyti individualias plaukimo pamokas, gauti išsamias plaukimo trenerio Aleksandro Siakki konsultacijas.

Plaukimo subtilybių ugdantis A. Siakki - toli gražu ne naujokas plaukimo srityje. Jis beveik 20 metų susijęs su plaukimo sportu. 

Pats daugiau nei dešimtmetį mokyklose vaikus mokė plaukimo paslapčių, paplūdimiuose dirbo gelbėtoju, o dabar yra Klaipėdos skęstančiųjų gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas.

"Jei tėvai neugdo vaikų - nemoko plaukti, vėliau tai išmokti darosi sudėtingiau. Geriausia pradėti mokytis plaukti nuo vaikystės. Tai tuo pačiu ugdo ir vaiko koordinaciją", - teigė kvalifikuotas plaukimo treneris, turintis Kūno kultūros ir sporto magistro diplomą, A. Siakki.

Anot jo, plaukimas - tai ne tik sporto šaka, bet ir gyvybiškai būtinas įgūdis, teigiamai veikiantis širdies darbą, kraujotaką, kvėpavimą ir stiprinantis imuninę sistemą.

Mokymo metu naudojamos plaukimo liemenės, lentos, plaukmenys bei kitas inventorius, palengvinantis šį mokymosi procesą.

"Išmokti plaukti gali ir neįgalūs, ir suaugę, ir senjorai, ir vaikai. Mokantis plaukti žmogus jaučiasi labiau pasitikintis savimi, gali ir sugeba padėti kitiems, sugeba išgelbėti kitų ir savo gyvybę, - kalbėjo plaukimo treneris.

"Big Z" Žydrūnas Savickas Sporto klubo plaukimo treniruočių grafiką galite rasti ir užsiregistruoti paspaudę ČIA.

 

Atsisiųsti leidimą nepilnamečiam vaikui be suagusio asmens priežiūros lankytis sporto ir poilsio komplekse "Big Z" Žydrūnas Savickas

 

Norintieji daugiau sužinori apie "Big Z" Žydrūnas Savickas Sporto klubo plaukimo treniruotes ar kitas teikiamas paslaugas gali kreiptis 

Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda
tel. 8 675 48584