Deividas Vencius

Deividas Vencius

  Asmeninis treneris.

Mob.tel. +37060290665

El. Paštas: [email protected]

Miestas: Vilnius

Asmeninė informacija:

Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjungos Trenerio licencija.

Fitness Factory Gym Instructor CERTIFICATE.

Sveikatingumo Akademijos grupinių ir asmeninų funkcinių treniruočių su pakabinamais diržais ,,TRX'' Pažymėjimas.

X ,,INSOSPORT'' Pažymėjimas: Fizinio krūvio dozavimas. Funkcinių treniruočių koncepcija treniruotėje, koreguojančių pratimų parinkimas, laikysenos ir raumenų tonuso vertinimas(kaklas, krūtininė stuburo dalis).

FitMax Pažymėjimas: ,,Sveikos treniruotės koncepcija, korekcinių pratimų parinkimas.

,,BURNEIKSPORTS.lt'' seminaro Pažymėjimas:  Tikslinis treniravimas raumenų skeleto sistemos korekcijai. Mitybos Įtaka hormonų pusiausvyrai. Dubens dugno raumenys, funkckiniai ryšiai, lavinimo ypatumai. Asmeninio trenerio darbo ypatumai.

,,BURNEIKSPORTS.lt'' 2 seminaro Pažymėjimas: Stuburo juosmeninės dalies kinezeologija. Pratimų ir priemonių parinkimas esant stuburo juosmeninės dalies funkciniams pakitimams. Sveikos mitybos ir svorio kontrolės principai. Pagrindinės fizinės ypatybės ir funkcinė koncepcija treniruotėje. Jėgos lavinimo ypatumai sportinėje treniruotėje.

Papildomas išsilavinimas ir žinios. TTVAM: Viešbučių verslo Bakalauras. Krepšinio ir tinklinio fizinio parengimo bei sprogstamosios jegos lavinimo žinios.

 

 

Nuo pat mažų dienų sportas buvo mano gyvenimo dalis. Pagrindinės sporto šakos buvo krepšinis bei sportas su savo kūno svoriu, nuo 13 metų pradėjau treniruotis ir sporto salėje. Supratau, kad noriu ir galiu išmokyti tinkamai sportuoti ir kitus, todėl kryptingai siekiau įgyti trenerio licenciją bei toliau tobulinti žinias įvairiuose seminaruose. Visada sportuojant ar treniruojant kitus laikausi principoi, kad sportu reikia mėgautis. Su klientais dirbu ne tik fiziškai, bet nuolat morališkai juos palaikau bei motyvuoju išsikelti tikslus ir juos pasiekti.